Korepetycje z matematyki i fizyki Oleśnica Referencje - Stat-Math

O nas

…z nami nauka to czysta przyjemność…
Kurs maturalny podstawowy - Matematyka

Zajęcia były bardzo rozwijające i profesjonalne ( na żadnych korepetycjach nie spotkałam się z takim przygotowaniem materiałów oraz zaangażowaniem nauczyciela). Pani Agnieszka doskonale przygotowała program, który praktycznie w całości powtórzył się na maturze. Lekcje były ciekawe i dawały oczekiwany efekt. Wcześniej matematyka nie była moją mocną stroną, a maturę zdałam bez problemu na 60%.

Sara Jedynak


Zobacz wszystkie referencje

Referencje

Kurs maturalny podstawowy - Matematyka
Zajęcia były bardzo rozwijające i profesjonalne ( na żadnych korepetycjach nie spotkałam się z takim przygotowaniem materiałów oraz zaangażowaniem nauczyciela). Pani Agnieszka doskonale przygotowała program, który praktycznie w całości powtórzył się na maturze. Lekcje były ciekawe i dawały oczekiwany efekt. Wcześniej matematyka nie była moją mocną stroną, a maturę zdałam bez problemu na 60%.

Sara Jedynak

Kurs maturalny rozszerzony - Matematyka
Bardzo profesjonalne przygotowanie kursu dla grupy. Pani Agnieszka poinformowała mnie o zakresie materiału jaki będzie zrealizowany w trakcie całego kursu. Terminy zajęć dostosowywała do aktualnych potrzeb mojej córki i jej koleżanek. Nigdy nie było problemu ze zmianą terminu zajęć. Na bieżąco informowała mnie o postępach w nauce mojej córki. Rzetelnie przerobienie i utrwalenie całego materiału kursu dało efekt w postaci wysoko zdanej matury. Bardzo pozytywnie rekomenduję zajęcia u Pani Agnieszki.

Anna Turska

Analiza matematyczna 1 i 2, Algebra; Politechnika Wrocławska
Prowadzone zajęcia były bardzo dobrze przygotowane. W spokojny i rzeczowy sposób były tłumaczone zagadnienia i zadania. Umiejętność przekazywania wiedzy korepetytora wpłynęły na łatwość zrozumienia problemu przez ucznia, przyswajanie wiedzy i rozwiązywanie skomplikowanych zadań.

Krzysztof Domaradzki

Statystyka, Wyższa Szkoła Bankowa
Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych korepetycji. Osoba bardzo elokwentna i cierpliwa. Bardzo dobrze tłumaczy trudne zagadnienia i podkreśla ważniejsze sprawy. Jest zawsze przygotowana na zajęcia. Pełny profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

Małgorzata Moździerz

Korepetycje - Matematyka, Analiza Matematyczna 1
Osobiście jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Fajna atmosfera na zajęciach sprawia, iż miło się na nie chodzi. Również rezultaty pracy są jak najbardziej zadowalające.

Szymon Dąbek

Kurs maturalny rozszerzony - Matematyka 2013
Na kurs z matematyki do pani Agnieszki trafiłam przez Internet. Od początku kursu pani wydawał się naprawdę miła, sympatyczna i pomocna, co chyba jednak ważniejsze w sposób jasny i klarowny pomagała mi zrozumieć materiał który przerabialiśmy.
Dzięki małej liczbie osób w grupie, pani Agnieszka mogła bezproblemowo poświęcić każdemu tyle czasu ile dana osoba potrzebowała na zrozumienie materiału. Terminy zajęć były elastycznie dopasowywane do mnie i kolegów z grupy, co dla mnie jako osoby dojeżdżającej było szczególnie ważne. Zajęcia przeprowadzane były w przyjaznej atmosferze, co ułatwiało zrozumienie materiału.
Jeśli ktoś chciałby w sposób na prawdę solidny i gruntowny przygotować się do matury (a przy tym nie osiwieć :)), to serdecznie polecam kurs maturalny u p. Agnieszki
Dla mnie zajęcia na 100% :)
Matura z matematyki - poziom rozszerzony - 80%.

Małgorzata Stanisławska

Statystyka, Ekonometria; Uniwersytet Wrocławski
Zajęcia odbywały się punktualnie. Pani Agnieszka idealnie potrafi wytłumaczyć materiał. Osobiście bardzo pomogła mi w statystyce oraz ekonometrii. Dzięki pomocy „Stat-Math” nie miałam problemów z analizą ekonomiczną. Na prawdę polecam!

Agnieszka Jankiewicz

Matematyka, Liceum
Zajęcia są prowadzone w sposób umożliwiający sukcesywne podnoszenie wiedzy matematycznej, przygotowują właściwie do matury, zdecydowanie poprawiają wiedzę i wyniki w szkole.

Mariusz Sobiela

Kurs maturalny podstawowy - Matematyka
Jestem bardzo zadowolona z kursu maturalnego. Na zajęcia chodziłam z ogromną ochotą, mimo iż matematyka wydawała mi się zawsze "czarną magią". Lekcje zawsze dobrze zorganizowane (świetne materiały) i ciekawie prowadzone. Wiedza przekazywana w profesjonalny sposób, za spokojem, cierpliwością i dostosowaniem się do poziomu ucznia. Już po kilku spotkaniach widziałam duże postępy a na maturze zdobyłam wynik w wysokości 76 punktów. W nauce bardzo pomagała mi otwartość i miła atmosfera.

Marta Pętlicka

Kurs maturalny rozszerzony - Matematyka
Kurs prowadzony w 3-osobowej grupie. Realizacja materiału prowadzona na bardzo intensywnych zajęciach. Dużo pracy indywidualnej. Dogodny plan zajęć dopasowywany do potrzeb. Materiał kursu zrealizowany w 100% w terminie, nie przepadła ani jedna godzina zajęć. Pani Agnieszka jest bardzo wymagająca, ale ma to olbrzymie, pozytywne przełożenie na wyniki końcowe. Szczerze polecam, utrwalona wiedza zaowocowała wysoko zdaną maturą oraz ukończeniem pierwszego roku na PWr bez żadnych kłopotów z zaliczeniem matematyki.
Matura z matematyki - poziom rozszerzony - 60%.

Katarzyna Turska

Matematyka, Fizyka, Liceum
Uważam, że poziom kształcenia w szkole Stat-Math jest na wysokim poziomie. Nauczyciele kompetentni, uprzejmi oraz pomocni. Cieszę się, ze wybrałam tą szkołę, ponieważ zostałam dobrze przygotowana do egzaminu maturalnego.

Aleksandra Hruszowicz

Matematyka, Gimnazjum
Zajęcia prowadzone są rzetelnie i uczciwie. Zgodnie z ustalonym wcześniej tematem wykładów. Na zajęciach panuje miła, spokojna i życzliwa dla ucznia atmosfera. Zajęcia prowadzone są pod kątem rozwijania samodzielnego myślenia ucznia. Jako matka jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć.

Zofia Moskwa

Kurs maturalny podstawowy - Matematyka 2011, Koepetycje - Analiza Matematyczna 1
Korepetycję z matematyki zaczęłam kilka miesięcy przed maturą z dwójką znajomych. Lekcję odbywały się raz w tygodniu przez 2h. Mój rocznik trafił na wyższy poziom ( II rok po wejściu obowiązkowej matematyki). Egzamin zdałam bez najmniejszego problemu. Każdy dział był przez Panią Agnieszkę dokładnie wytłumaczony z mnóstwem wzorów którymi potrafiliśmy się posługiwać po całym kursie. W domu nie musiałam poświęcać dużo czasu na uczenie się, ponieważ przez dwie godziny byliśmy wstanie wykonać wiele zadań, które uzupełniały znacząco naszą wiedzę. Od lutego zaczęłam również chodzić na indywidualne korepetycję, które bardzo gorąco polecam. Notatki (wzory, zadania) są pisane na bieżąco przez Panią Agnieszkę, wszystko jest dokładnie tłumaczone. Bez problemu godziny są dostosowane do uczniów nawet kilka dni przed egzaminem, innym pewnie trudno byłoby pogodzić wszystko na ostatnią chwilę. Każda osoba decydująca się na korepetycje u Pani Agnieszki Kamińskiej może być pewna, że wyniesie z kursu dużo wiedzy, co na pewno może zadziwić, ale matematyka nie jest taka straszna, jeśli osoba tłumacząca jest otwarta, uprzejma i cierpliwa, a przede wszystkim widać, że lubi swoją pracę. Lekcję mijają bardzo szybko z wielką ilością wiadomości. W domu wystarczy naprawdę nie wiele czasu, żeby przyswoić nowo nabytą wiedzę.

Aleksandra Majewska

Analiza matematyczna 1 i 2, Algebra; Politechnika Wrocławska
Jestem zadowolona z udzielanych korepetycji mojemu synowi. Dzięki nim zrozumiał wiele zagadnień matematycznych. Nie ma problemów z rozwiązywaniem zadań, które w przeszłości były nie do wykonania przez niego. Dziękuję za zaangażowanie w swojej pracy!

Anna Domaradzka