Korepetycje z matematyki i fizyki Oleśnica Zespół - Stat-Math

O nas

…z nami nauka to czysta przyjemność…
Kurs maturalny podstawowy - Matematyka

Zajęcia były bardzo rozwijające i profesjonalne ( na żadnych korepetycjach nie spotkałam się z takim przygotowaniem materiałów oraz zaangażowaniem nauczyciela). Pani Agnieszka doskonale przygotowała program, który praktycznie w całości powtórzył się na maturze. Lekcje były ciekawe i dawały oczekiwany efekt. Wcześniej matematyka nie była moją mocną stroną, a maturę zdałam bez problemu na 60%.

Sara Jedynak


Zobacz wszystkie referencje

Zespół

Staranie wyselekcjonowana i dobrana kadra nauczycieli i specjalistów zapewnia wysoki poziom usług. Podstawowe kryterium stosowane przy zatrudnianiu pracowników jest zdolność przedstawiania w sposób prosty i zrozumiały trudnych zagadnień. Jest to bardzo istotna umiejętność, nie tylko z punktu widzenia uczniów, ale również w statystycznej analizie danych.

Agnieszka (dr inż. matematyki) -   założycielka szkoły
Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Matematyka, specjalność Statystyka Matematyczna.
W 2008 obroniłam tytuł doktora nauk matematycznych i podjęłam pracę jako nauczyciel akademicki Politechniki Wrocławskiej.
Matematyki nauczam od ponad 14 lat. Uczę ponieważ to uwielbiam! Potrafię w szybki i skuteczny sposób przekazać wiedzę. Mam talent tłumaczenia trudnych i zawiłych zagadnień w sposóba prosty i zrozumiały dla każdego.

pan Łukasz (mgr fizyki)
Pan Łukasz jest absolwentem Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu fizyki. Jego zaangażowanie, twórcze podejście do przekazywania wiedzy, umiejętności oraz zapał sprawiają, że fizyka staje się prosta. Potwierdzają to wysokie rezultaty jego uczniów na egzaminie maturalnym.
Fizyka zajmuje się otaczającym nas światem, warto więc go poznać, rozwijając na zajęciach u pana Łukasza nie tylko logikę ale i wyobraźnię. Bo jak powiedział Albert Einstein „Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie”.

pani Anna (mgr matematyki)
Pani Ania jest świetnym pedagogiem. Zawód nauczyciela, który wykonuje, to dla niej świadomy wybór, zgodny z jej zainteresowaniami i pasją. Ma naturalne predyspozycje do pracy z młodzieżą, przekazywania i tłumaczenia zagadnień z matematyki, w szczególności osobom mającym problemy z przedmiotami ścisłymi.
Jako absolwentka matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim posiada kierunkowe wykształcenie pedagogiczne. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnorodnych kursach i szkoleniach.

pani Ewelina (mgr ekonomii, matematyki)
Zagadnienia z ekonomii, rachunkowości czy finansów dla pani Eweliny nie mają żadnych tajemnic. Pani Ewelina ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny na kierunku Finanse i Rachunkowość i posiada nie tylko rozległą wiedzę teoretyczną, ale potrafi ją również, bez problemu, zastosować w problemach praktycznych (na co dzień pracuje jako księgowa w jednym z wrocławskich przedsiębiorstw).
Jako absolwentka studiów matematycznych Uniwersytetu Wrocławskigo pani Ewelina specjalizuje się również w przygotowaniu licealistów do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Życzliwe i ciepłe podejście do ucznia zapewnia miłą atmosferę zajęć. Obok wymienionych zalet, pani Ewelina posiada umiejętność tłumaczenia trudnych zagadnień w sposób prosty i zrozumiały dla każdego.

pani Agata (mgr inż. chemii)
Pani Agata jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku biotechnologia farmaceutyczna oraz Uniwersytetu Opolskiego na kierunku chemia biologiczna. Na co dzień pracuje jako laborantka Laboratorium Hodowli Komórek Dolnośląskiego Centrum Transplantologii. Współpracuje również z Instytutem Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk.
Nauczenie chemii jest jej wielka pasją, dlatego od wielu lat współpracuje z uczniami wtajemniczając ich w zawiłości chemii. Specjalizuje się w przygotowywaniu licealistów do matury rozszerzonej z chemii. Jej największą zaletą jest niezwykła cierpliwość i wyrozumiałość w pracy z podopiecznymi. Na jej zajęcia przychodzi się z przyjemnością nie z obowiązku!

pani Magda (mgr filologii angielskiej)
Pani Magdalena jest absolwentką Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Z niezwykłą pasją podchodzi do nauczania. Przekazuje swoją wiedzę w sposób niezwykle praktyczny, przełamując barierę strachu posługiwania się językiem obcym.
Nie boi się wyzwań. Od lat rozwija swój warsztat lingwistyczny w wielu specjalistycznych dziedzinach, takich jak budownictwo, księgowość, zagadnienia biznesu i inne. Osoby, które wybrały kierunek filologii angielskiej z powodzeniem zdały egzaminy maturalne i dostały się na wymarzone studia, pracując pod jej kierunkiem.

pan Ian (mgr filologii angielskiej)  -   native speaker
Pan Ian jest obywatelem USA, absolwentem Politologii w Stanach Zjednoczonych, przebywającym w Polsce od 1995 roku. W tym czasie został lektorem języka angielskiego w Szkole Języków Obcych Berlitz we Wrocławiu oraz przeszedł solidne szkolenia pedagogiczne i dydaktyczne. Od kilku lat współpracuje jako egzaminator z British Council, która przy Uniwersytecie Wrocławskim przeprowadza egzaminy FCE, CAE, Cambridge i inne. Pan Ian, jako native-speaker, świetnie odnajduje się również w tłumaczeniu i weryfikacji dokumentów, umów i publikacji na język angielski.
W nauczaniu łączący nabytą wiedzę ze swoim naturalnym talentem pedagogicznym i świetną znajomością języka angielskiego. Jest niezwykle ciepły, cierpliwy i przyjazny dla wszystkich osób z nim współpracujących.