Korepetycje z matematyki i fizyki Oleśnica Zespół - Stat-Math

O nas

…z nami nauka to czysta przyjemność…
Kurs maturalny podstawowy - Matematyka

Zajęcia były bardzo rozwijające i profesjonalne ( na żadnych korepetycjach nie spotkałam się z takim przygotowaniem materiałów oraz zaangażowaniem nauczyciela). Pani Agnieszka doskonale przygotowała program, który praktycznie w całości powtórzył się na maturze. Lekcje były ciekawe i dawały oczekiwany efekt. Wcześniej matematyka nie była moją mocną stroną, a maturę zdałam bez problemu na 60%.

Sara Jedynak


Zobacz wszystkie referencje

Zespół

Staranie wyselekcjonowana i dobrana kadra nauczycieli i specjalistów zapewnia wysoki poziom usług. Podstawowe kryterium stosowane przy zatrudnianiu pracowników jest zdolność przedstawiania w sposób prosty i zrozumiały trudnych zagadnień. Jest to bardzo istotna umiejętność, nie tylko z punktu widzenia uczniów, ale również w statystycznej analizie danych.

dr inż. Agnieszka Kamińska
Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Matematyka, specjalność Statystyka Matematyczna.
W 2008 obroniłam tytuł doktora nauk matematycznych i podjęłam pracę jako nauczyciel akademicki Politechniki Wrocławskiej.
Matematyki nauczam od ponad 20 at. Uczę ponieważ to uwielbiam! Potrafię w szybki i skuteczny sposób przekazać wiedzę. Mam talent tłumaczenia trudnych i zawiłych zagadnień w sposóba prosty i zrozumiały dla każdego.

inż. Piotr Jażdżewski
Pan Łukasz posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu fizyki. Jego zaangażowanie, twórcze podejście do przekazywania wiedzy, umiejętności oraz zapał sprawiają, że fizyka staje się prosta. Potwierdzają to wysokie rezultaty jego uczniów na egzaminie maturalnym.
Fizyka zajmuje się otaczającym nas światem, warto więc go poznać, rozwijając na zajęciach u pana Łukasza nie tylko logikę ale i wyobraźnię. Bo jak powiedział Albert Einstein „Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie”.