#Edukacja i nauka

5 najlepszych gier logicznych na Androida

Szukasz zagadek gry dla android? Wtedy jesteś we właściwym miejscu. Tutaj, jestem dzielenia się z wami 5 najlepszych gier logicznych dla android. Zobaczmy, jakie są najlepsze gry logiczne dla androida.

Gry logiczne dla Androida:

1. PIXELS

Jest to najlepsza gra logiczna dla androida. Został wydany przez Microsoft Studios i jest to jedna z najlepszych gier logicznych. Został opracowany przy użyciu HTML 5 i jest to niesamowita gra. Rozgrywka jest bardzo prosta, ale poczujesz różnicę, gdy grasz w nią.

2. Cut the Rope 2

Cut the rope 2 to kolejna najlepsza gra logiczna na androida i jest to jedna z najczęściej granych gier wśród dzieci. Został stworzony przez ZeptoLab i ma niesamowitą grafikę i animacje. Gra jest trochę trudne do gry, ale gdy zaczniesz grać to poczujesz szczęście i przyjemność.

3. Zuma

Jeśli jesteś hardkorowym miłośnikiem gier logicznych to z pewnością spodoba Ci się zuma. Gra jest oparta na klasycznym meczu trzy gry. Gra jest darmowa, ale są pewne zakupy w grze.

4. Flappy Bird

Flappy Bird jest wirusowa gra i jest to najlepsza gra logiczna dla android. Jest to najbardziej znana gra logiczna. Jest to gra o ptakach, gdzie trzeba unikać przeszkód i przeszkody spadają z ekranu.

5. Candy Crush Saga

Candy crush saga to jedna z najpopularniejszych gier logicznych. Gra jest również dostępna dla urządzeń z systemem iOS, ale nie jest dostępna dla systemu Android.

Wnioski:

Są to 5 najlepszych gier logicznych dla androida. Są to najlepsze gry logiczne dla androida, ponieważ są one wolne do gry i nie trzeba wydawać ani grosza.