#Edukacja i nauka

5 powodów, dla których warto zintegrować przedszkole ze szkołą

Przedszkole jest najważniejszym etapem w życiu uczniów, a jeśli nie jest zintegrowany prawidłowo, to nie będzie można uzyskać pożądanych rezultatów. Integracja przedszkola ze szkołą to trudne zadanie, a rodzice muszą poświęcić wiele czasu i wysiłku, aby przekonać swoje dziecko do dołączenia do szkoły.

Oto 5 powodów, dla których integracja przedszkola ze szkołą jest niezbędna dla uczniów.

Wczesna edukacja

Przedszkole jest idealnym miejscem dla dzieci, aby rozwijać swoje umiejętności. Pomoże im zrozumieć podstawowe pojęcia z zakresu języka, matematyki i nauki. Ponadto nauczą się również, jak być zdyscyplinowanym i grzecznym. Te umiejętności pomogą im zdobyć sukces w przyszłości.

Nauczyciele

Integracja przedszkola ze szkołą sprawi, że nauczyciele będą świadomi postępów i rozwoju dziecka. Pomoże im to również w identyfikacji słabych obszarów uczniów i zapewni odpowiednie sugestie w celu poprawy ich wyników.

Wyniki w nauce

Nie ma wątpliwości, że integracja przedszkola ze szkołą poprawi wyniki akademickie uczniów. Nauczyciele pomogą dzieciom przygotować się do nadchodzących egzaminów, zapewniając odpowiednie wskazówki.

Zajęcia pozalekcyjne

Jest to wspólna rzecz dla uczniów do przyłączenia się do działań co-curricular szkoły, ale jeśli przedszkole nie jest zintegrowany ze szkołą, to jest bardzo mało prawdopodobne, że uczniowie będą uczestniczyć w tym samym. Tak więc, nie tylko sprawi, że uczniowie mają szansę na interakcję z innymi dziećmi, ale także sprawi, że będą się socjalizować z nauczycielami.

Ogólny rozwój

Uczniowie będą mieli szansę rozwinąć wiele innych umiejętności podczas uczęszczania do przedszkola. Nauczą się również jak dzielić się swoimi pomysłami i opiniami z innymi.

Wnioski:

Integracja przedszkola ze szkołą nie tylko poprawi wyniki w nauce uczniów, ale sprawi, że będą oni dobrze przystosowani społecznie i sprawni fizycznie. Najwyższy więc czas, abyśmy my rodzice podjęli wysiłek integracji przedszkola ze szkołą.