#Edukacja i nauka

Jak złamać wzór z matematyki na egzaminie gimnazjalnym

Trudno jest napisać artykuł na ten temat, ponieważ nie jest on związany tylko z gimnazjalistami, ale także z licealistami i studentami. Jednak piszę ten artykuł, aby pomóc uczniom szkół średnich.

W Indiach gimnazjaliści mają wiele trudności z matematyką, ponieważ system edukacji w Indiach jest zupełnie inny. W Indiach uczniowie mają prawo wyboru przedmiotów, które chcą studiować. Mogą wybrać dowolny przedmiot, ale muszą zdać ten konkretny przedmiot. Na przykład, jeśli student chce realizować matematykę musi ukończyć 10+2, a jeśli chce realizować naukę to musi ukończyć 10+2+3.

Tutaj w tym artykule, wyjaśnię niektóre z najważniejszych rzeczy, które mogą być brane pod uwagę przez studentów, którzy przygotowują się do egzaminów gimnazjalnych.

Kroki do złamania formuły w matematyce

Powinieneś nauczyć się podstaw matematyki od swojego nauczyciela w klasie. Mam nadzieję, że wiesz jak rozwiązać podstawowe problemy z dodawaniem i odejmowaniem. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić, to możesz poprosić swoich przyjaciół i rodzinę o pomoc w rozwiązywaniu pytań.

Następnie powinieneś ćwiczyć matematykę umysłową tak często, jak to możliwe. Mental math jest najważniejszą rzeczą, która może pomóc Ci złamać wzór w matematyce.

Po zrozumieniu matematyki umysłowej, powinieneś dużo ćwiczyć. Powinieneś ćwiczyć go przez 2 do 3 godzin dziennie przez tydzień. Powinieneś spróbować rozwiązać tyle pytań, ile możesz.

Po tygodniu poczujesz, że twój mózg stanie się silny. Po miesiącu będziesz w stanie rozwiązać wiele pytań.

Wnioski:

Podsumowując, jeśli jesteś uczniem gimnazjum i zmagasz się z matematyką w gimnazjum, to powinieneś przeczytać ten artykuł.

Mam nadzieję, że będziesz w stanie łatwo złamać wzór z matematyki. Jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące tego artykułu, to możesz skomentować poniżej i zapytać mnie.