Korepetycje z matematyki i fizyki Oleśnica O firmie - Stat-Math

O nas

…z nami nauka to czysta przyjemność…
Kurs maturalny podstawowy - Matematyka

Zajęcia były bardzo rozwijające i profesjonalne ( na żadnych korepetycjach nie spotkałam się z takim przygotowaniem materiałów oraz zaangażowaniem nauczyciela). Pani Agnieszka doskonale przygotowała program, który praktycznie w całości powtórzył się na maturze. Lekcje były ciekawe i dawały oczekiwany efekt. Wcześniej matematyka nie była moją mocną stroną, a maturę zdałam bez problemu na 60%.

Sara Jedynak


Zobacz wszystkie referencje

Kilka słów o szkole

Usługi edukacyjne oraz usługi konsultacyjne w zakresie statystycznej analizy danych są głównym przedmiotem działalności mojej firmy. Zajęcia odbywają się w grupach 4-6 osobowych, w specjalnie do tego przygotowanych salach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą.

Obecnie, kiedy matematyka stała się przedmiotem obowiązkowym na egzaminie maturalnym, wróciła na pierwszy plan przygotowań do matury i stała się zmorą dla niejednego rodzica czy ucznia. Otwierając szkołę, która prowadzi kursy przygotowujące do zdawania egzaminów, chciałam zaproponować Państwu skorzystanie z usług na jak najwyższym poziomie. Głównym atutem mojej szkoły jest profesjonalna i starannie dobrana kadra nauczycieli oraz mało liczne grupy. Informację o osobach prowadzących zajęcia można znaleźć w zakładce Zespół. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi Kwalifikacjami i Referencje od byłych i obecnych uczniów.

Obok usług edukacyjnych firma świadczy usługi w zakresie statystycznej analizy danych dla pracowników nauki, firm, lekarzy i studentów. Problemem w tego typu usługach jest przede wszystkim określenie i zrozumienie potrzeb potencjalnych klientów. Osobie, która nie posiada wykształcenia kierunkowego, trudno jest zrozumieć zawiłości statystyki. Dlatego tak istotne jest osiągnięcie porozumienia na linii statystyk – klient. Zadaniem statystyka jest, po pierwsze, zrozumieć potrzeby klienta, a po drugie, przygotować profesjonalną analizę statystyczną. Pełną ofertę statystycznej obróbki zebranych danych można znaleźć w zakładce Oferta.

Profil działalności firmy jest naturalną konsekwencją mojego wykształcenia, doświadczenia, zainteresowań oraz potrzeby rozwijania się w tym kierunku.