Dlaczego warto uczyć się u nas?     Dlaczego warto uczyć się u nas?

  • optymalny dobór zajęć: ze względu na rodzaj, intensywność i czas ich trwania
  • max. 6 osób: mało liczne grupy gwarantuje indywidualne podejście do każdego ucznia
  • tanio: intensywne kursy roczne już od 250 zł / miesiąc
  • termin: kursy rozpoczynają się uzbieraniu odpowiedniej liczby chętnych (min. 4 osoby)

Kurs Logicznego Myślenia dla dzieci i młodzieży

W trakcie moich studiów matematycznych miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez niezastąpionego docenta Zbigniewa Romanowicza . Obok obowiązkowego materiału z analizy matematycznej, dr Romanowicz wręcz "katował" nas zadaniami wymagającymi logicznego myślenia. Dla niego to była nieopisana frajda, kiedy "rzucał" nam, ówczesnym studentom matematyki, jakieś proste zadanie, wymagające minimum wiedzy matematycznej a maksimum myślenia, i patrzył jak strasznie długo męczymy się z rozwiązywaniem tak banalnego problemu. Zawsze wtedy powtarzał, że jego podopieczni ze szkoły podstawowej, z którymi pracuje, potrafią takie zadanie rozwiązać w kilka chwil.

To właśnie docent Romanowicz zaszczepił we mnie fascynacje grami logicznymi i matematycznymi oraz pokazał, jak często sztuka logicznego myślenia, kojarzenia faktów i łączenia ich w nowatorski sposób jest odległa od problemów poruszanych na lekcjach w szkole. Już w trakcie studiów doktoranckich stałam się propagatorką gier matematycznych i logicznych wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Każde dziecko jest z natury kreatywne. Niestety, z czasem, w toku wielu doświadczeń traci swą naturalną zdolność twórczego myślenia. Otoczenie, w tym również otoczenie szkolne, poprzez nieodpowiednie oddziaływanie, blokuje nieograniczone zdolności kreatywnego, nieszablonowego myślenia i działania.

Celem tego kursu jest nauczenie dzieci myślenia konstruktywnego, twórczego i innowacyjnego. Zajęcia mają formę warsztatową, która umożliwi dziecku nauke przez doświadczenie, a więc według prawideł Konfucjusza: "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem".


Nieszablonowe myślenie jest kluczem w rozwoju naszych dzieci. Obojętnie, czy w przyszłości zostaną inżynierami, lekarzami czy artystami. Zdolność logicznego myślenia ułatwi im start w dorosłe życie i otworzy przed nimi wiele możliwości. Zainteresowanych rodziców zapraszam na bezpłatną prezentację.

                                                                                                                                            dr inż. Agnieszka Kamińska

Język angielski dla najmłodszych

Dzieci charakteryzują się znakomitą pamięcią, łatwością powtarzania ze słuchu i potrafią zrozumieć sens zdania, nie znając dokładnego znaczenia każdego ze słów - z kontekstu.
Co więcej, dzieciństwo to etap nastawiony na łapczywe zdobywanie wiedzy językowej, ponieważ pomaga ona dzieciom łatwiej komunikować swoje potrzeby. Asymilują nowe słowa i zwroty właściwie bez wysiłku, dostrzegając równocześnie korzyści płynące z wzajemnego porozumiewania się. Proces ten nie jest zastrzeżony wyłącznie dla nauki języka ojczystego. Mechanizm ten z powodzeniem można wykorzystać przy poznawaniu języka obcego.
To, w połączeniu z ciekawością świata i chęcią do poszerzania swojej wiedzy o nim, charakterystyczną dla dzieci, umożliwia im perfekcyjne opanowanie języka angielskiego. Wczesne dzieciństwo jest to więc idealny moment, by tę naukę rozpocząć.
Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych dzieci.

Oferujemy:
  • Program przygotowany z myślą o najmłodszych: nauka na zasadzie zabawy
  • Naukę przez zabawę z wykorzystaniem Total Physical Response dla najmłodszych
  • Efektywne zajęcia w systemie dualnym dla starszych dzieci
  • Grupy maksymalnie do 6-ga dzieci
  • Przygotowanie do Egzaminów PTE Young Learners o statusie międzynarodowym
                                                                                                                                                            ...oraz dużo, dużo uśmiechu...

NOWOŚĆ - Język angielski i kreatywne myślenie

Nasza szkoła specjalizuje się w nauczeniu matematyki, fizyki, chemii, geografii oraz języka angielskiego i niemieckiego. Wszystko, co w przyszłości otworzy Twojemu dziecku drogę do zdobycia tytułu inżyniera.

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie i pytania rodziców, rozszerzyliśmy naszą ofertę o zajęcia dla najmłodszych dzieci, już od 4 roku życia.

Proponujemy Państwu nową formę zajęć: połączenie nauki języka angielskiego z nauką logicznego i kreatywnego myślenia matematycznego.