#Edukacja i nauka

Jak uszczęśliwić swoje dziecko za pomocą gier edukacyjnych dla dzieci na Androida

Wszyscy wiemy, że gry edukacyjne dla dzieci są jednym z najbardziej niesamowitych gier, aby rozwijać mózg dziecka i pomóc im uczyć się w zabawny sposób. Te gry są zaprojektowane w wyjątkowy sposób, są pełne kolorowej grafiki i animacji zabawy, tak, że dziecko może cieszyć się grając je.

Pozwól, że powiem ci kilka najlepszych gier edukacyjnych dla dzieci na androida:

Colorful Land

Jest to bardzo popularna gra dla dzieci. Mogą grać w różnych trybach, takich jak główna historia, tryb przetrwania, tryb wolny i tak dalej. W tej grze, znajdziesz kolorowe postacie z kreskówek i trzeba zebrać wszystkie z nich. Głównym bohaterem jest dinozaur, który może biegać lub skakać. Może on przeskoczyć do następnego poziomu i musisz zebrać jak najwięcej zwierząt, aby ukończyć poziom.

Super Mario Run

Jest to bardzo znana gra dla dzieci. Ma te same postacie co Mario Brothers i możesz się nią cieszyć biegając przez poziomy i zbierając monety. Ma nowe poziomy każdego dnia i trzeba zbierać monety, aby odblokować nowe poziomy. Możesz również kupić monety ze sklepu, aby zwiększyć swoją prędkość i poprawić swoje umiejętności.

Pokój

Jest to gra logiczna, w którą możesz grać ze swoim dzieckiem. Na początku nie ma żadnych instrukcji i będziesz musiał znaleźć rozwiązanie, aby rozwiązać zagadki. Zagadki są zaprojektowane w taki sposób, że będziesz w stanie rozwiązać je samodzielnie, jeśli masz trochę cierpliwości.

Tetris

Jest to jedna z najbardziej popularnych gier dla dzieci. Ma taką samą rozgrywkę jak Tetris, ale grafika jest znacznie bardziej atrakcyjna. Będziesz musiał połączyć bloki, aby utworzyć linię Tetris, a jeśli spadnie, złamie linię. Otrzymasz ograniczony czas na stworzenie linii bloków, aby osiągnąć szczyt ekranu. Otrzymasz również gwiazdę na końcu każdego poziomu, aby odblokować następny poziom.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych gier edukacyjnych dla dzieci na androida. Mam również podzielone z tobą niektóre z najlepszych gier, które można grać z dzieckiem. Jestem pewien, że będziesz kochać je tak samo jak ja.